Kadıköy, Bostancı gibi ilçelere anlık olarak araç desteği sunan Acıbadem evden eve nakliyat firmamız, tüm eşyaları istenilen adreslere ulaştırmaktadır. Sigortalı nakliye, asansörlü nakliye ve şehirlerarası yük taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet gösterilmektedir. Firmamız evlerde bulunan eşyaları özenle paketlemektedir. Paketleme işlemleri sırasında kırılması muhtemel olan malzemelere öncelik verilmektedir. Acıbadem evden eve nakliyat, eşya dolapları, kabinler veya kitaplıklar gibi mobilyalar için kutulama desteği de sunmaktadır. Ayrıca taşınması istenen tüm eşyalar için nakliye sigortası yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimize daha güvenli bir taşımacılık hizmeti verilebilmektedir.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Göztepe Acıbadem nakliyat şirketi, parsiyel taşımacılık, rezidans taşımacılığı ve ofis taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Şirket bünyesinde bulunan kamyonlar sayesinde taşıma ve sevkiyat sırasında eşyaların zarar görmesi engellenmektedir. Ayrıca firmamız kurumsal şirketler içinde özel araç modelleri temin etmektedir. Acıbadem evden eve nakliyat, mobilyalar başta olmak üzere tüm eşyaların montajını kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Paketleme işlemleri öncesinde sökülen ranzalar, raf sistemleri ve dolaplar marangoz ustaları tarafından tekrar monte edilmektedir. Müşterilerimiz bu sayede hem zahmetsiz bir hizmet almakta hem de yeni düzenine daha hızlı bir şekilde kavuşmaktadır.

Acıbadem Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Bazı yüksek katlı binalar asansör sistemleri bulunmamaktadır. Dolasıyla da taşıma işlemleri hem zor şartlarda yapılmakta hem de gecikmeler yaşanmaktadır. Firmamız ise Acıbadem asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunarak bu zorluğu ortadan kaldırmaktadır. Tüm adreslere kısa bir süre içerisinde vinç platformları yönlendirilmektedir. Ayrıca firmamızın asansör sistemleri 40 kat yüksekliğe kadar ulaşabilmektedir. Eşyaların insan gücüne ihtiyaç duyulmadan taşınması sayesinde işçilik maliyetleri büyük oranda azaltılmaktadır. Acıbadem asansörlü evden eve nakliyat firmamız her daim makul ve ekonomik bir hizmet sunmaktadır.

Acıbadem Ev Taşıma

Firmamız 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler için Acıbadem ev taşıma hizmeti vermektedir. Tüm daireler alanında uzman personeller sayesinde kısa bir süre içerisinde boşaltılmaktadır. Ayrıca tek tük eşyalar, kanepeler veya küçük koltuklar içinde Üsküdar parça yük taşımacılığı desteği sağlanmaktadır. Firmamız müşterilerini memnun etmek için ambalajlama, montaj gibi hizmetler karşılığında ekstra bir ücret talep etmemektedir. Ayrıca Acıbadem evden eve nakliyat, maksimum 1 iş günü içerisinde de adreslere ekip yönlendirmektedir. Dilerseniz firmamız ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Acıbadem ev taşıma ekiplerimiz sayesinde tüm eşyalarınızın profesyonel bir şekilde istediniz odalara yerleştirilmesini de sağlayabilirsiniz.    

ACIBADEM EVDEN EVE NAKLİYAT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara