Acıbadem Evden eve nakliyat

Acıbadem Evden eve nakliyat

Çamlıca nakliyat, Acıbadem evden eve nakliyat hizmetlerinde geniş müşteri portföyü ile yılların verdiği birikim ve güven.

Acıbadem evden eve taşıma , nakliyat denince Lider firma Çamlıca evden eve nakliyat ,

Acıbadem, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan, Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinin sınırları içerisinde toprakları bulunan bir mahalledir. Acıbadem semtinin geniş anlamda bakıldığında komşuları Kadıköy, Üsküdar, Altunizade, Bağlarbaşı, Göztepe olarak sayılabilir. Bu da semtin çevreyollarıyla ulaşım için uygun olduğunu göstermektedir. Acıbadem semti, ulaşım açısından oldukça verimli bir bölgede bulunmaktadır. Gerek Kadıköy’e gerek Üsküdar’a olan yakınlığı, E5 otoyolunun Acıbadem’i ortasından kesmesi, çevreyollarına hakim olması sayesinde Acıbadem, ulaşımın hiç de zor olmadığı bir semttir.

Çamlıca ev taşıma , Çamlıca evden eve nakliye , Çamlıca evden eve nakliyat , Çamlıca evdeneve, Çamlıca taşımacılık, Çamlıca nakliyat firması , Acıbadem ev taşıma , Acıbadem evden eve nakliye , Acıbadem evden eve nakliyat , Acıbadem evdeneve, Acıbadem taşımacılık, Acıbadem nakliyat firması

 

Adres : İkbaliye mahallesi nahitbey sokak no 12 Acıbadem – Kadıköy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.