ÇAMLICA EVDEN EVE TAŞIMACILIK  

Acıbadem evden eve nakliyat

   ÇAMLICA EVDEN EVE TAŞIMACILIK  

 

Nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, farklı özelliklere sahip olan eşyaları, İstanbul’un tüm ilçelerine götürmektedir. Çamlıca evden eve taşımacılık, 10 yıldır söz konusu alanda faaliyet göstermektedir. Bu nedenle de mesleğin gerektirmiş olduğu bilgi ve tecrübeye sahiptir. Özellikle de evlerde veya ofislerde bulunan eşyalar, özenle paketlenmektedir. Firmamız her zaman taşıma güvenliğini ön planda tutmakla beraber, yüklere zarar gelmemesi için çeşitli önlemler almaktadır. Ayrıca Çamlıca evden eve taşımacılık, asansörlü nakliyat noktasında da müşterilerine destek sağlamaktadır. Talep edilen adreslere yönlendirilen ekipler, işlem görmesi planlanan eşyaları inceleyerek, müşterilerimize fiyat bilgisi vermektedir. Anlaşmaya varılmasının ardından tüm eşyalar birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Firmamız, paketleme işlemleri sırasında çeşitli izole malzemeleri de kullanarak, sevkiyat güvenliğini arttırmaktadır.

Ev Nakliye Hizmeti  

Çamlıca evden eve taşımacılık, site, rezidans ve villa gibi çeşitli yaşam alanlarına yönelik faaliyet göstermektedir. Tüm eşyalar, maksimum 1 gün içerisinde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Ayrıca sökülmesi planlanan mobilyalar önceden belirlenmektedir. Firmamız müşterine zahmetsiz bir hizmet sunmaktadır. Örneğin sökülen parçalar, uzman personeller tarafından tekrar monte edilmektedir. Yükleme işlemleri ise, eşyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirilmektedir. Yolculuk sırasında herhangi bir maddi kaybın yaşanmaması için her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Çamlıca evden eve taşımacılık, ofis, parça eşya ve şehirlerarası nakliyat noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır. Özellikle de eşya türlerine özel olarak araçlar tahsis edilmektedir. Bu sayede tüm yükler tek bir seferde yeni yaşam alanlarına ulaştırılmaktadır.

Yükler Nasıl İşlem Görür?

Taşınması planlanan eşyalar, özenle paketlenmekte ve araçlara yüklenmektedir. Firmamızın personelleri, yüklenen eşyaları sabitlemekte ve birbirine temas etmesini önlemektedir. Daha sonra ise, talep edilen adreslere getirilen eşyalar asansör sistemleri sayesinde pratik bir şekilde katlara ulaştırılmaktadır. Firmamız işlem görmesi planlanan tüm yükleri sigortalamaktadır. Yapılan sigortalar sayesinde de yaşanan maddi kayıplar müşterilerimize yansıtılmamaktadır. Çamlıca evden eve taşımacılık olarak, her zaman müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulmakta ve en küçük bir mağduriyetin yaşanması önlenmektedir. Firmamız, ofis veya işyeri taşımacılığı gibi hizmetlerini de kaliteli bir şekilde vermektedir.

Çamlıca Evden Eve Nakliyat Araçları

Çamlıca evden eve taşımacılık bünyesinde depolama alanları farklı olan birçok araç modeli bulunmaktadır. Bu araçlar, her türlü yükü taşıyabilecek kapasiteye sahiptir. Firmamız, ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahip olan kamyon ve kamyonetleri tercih etmektedir. Sizde hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca fiyat açısından da çeşitli indirim ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir