Çamlıca ofis taşıma firması, kurumsal şirketlere ve işletmelere özel araçlar tahsis etmektedir. Yeni şube açan veya adres değişikliğine giden bireyler nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Firmamız ise bu noktada her türlü desteği sağlamaktadır. Ofislerde bulunan eşyalar özenle paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. En ufak bir eşyanın zarar görmemesi için de gerekli olan tüm önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Çamlıca ofis taşıma firması, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Ayrıca müşterilere temin edilen süreler içerisinde adreslere ulaşılmaktadır. Tüm eşyalar incelenmekte ve ardından fiyat noktasında anlaşma sağlanmaktadır. Çalışma alanlarında bulunan mobilyalar, en ufak bir darbede zarar görebilmektedir. Ancak firmanın uzman personelleri, böyle sorunların yaşanmasını engellemektedir.

Montaj Desteği

Ofislerde bulunan eşyalar, yeni çalışma alanlarına getirildikten sonra montaj işlemlerine başlanmaktadır. Uzman marangoz ustaları tarafından gerçekleştirilen montajlar, aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Çamlıca ofis taşıma firması, müşterilerine zahmetsiz bir hizmet sunmaktadır. Özellikle de bilgisayar gibi dijital malzemeler kutulara yerleştirildikten sonra taşınmaktadır. Firma montaj ve paketleme gibi hizmetler içinde ekstra bir ücret talep etmemektedir. Çamlıca ofis taşıma hizmetleri, şehir dışında bulunan iller içinde geçerlidir. Tüm eşyalar veya yükler, talep edilen il ve ilçelere kadar götürülmektedir. Parça eşyalarda firma personelleri tarafından montaj edilmektedir

 

Kurumsal Taşımacılık

 Ofislerde bulunan eşyalar maddi açıdan oldukça pahalıdır. Yine nakliyat işlemleri sırasında bu- eşyalara zarar gelmesi durumunda ağır kayıplar göz önüne çıkmaktadır. Çamlıca ofis taşıma firması ise, müşterilerine özel sigortalı nakliyat desteği sunmaktadır. Taşınması planlanan tüm yükler ekspertiz ekipleri tarafından incelenmekte ve daha sonra sigortalanmaktadır. Banka ve kurumsal yük taşımacılığı noktasında da her türlü destek sağlanmaktadır. Firmanın bünyesinde bulunan kamyon ve kamyonetler, kurumsal yük taşımacılığına uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Bu nedenle de uygulama sırasında en ufak bir sorun yaşanmamaktadır.

 Çamlıca Ofis Taşıma Fiyatları

Ekonomik fiyatlar ile hizmet veren Çamlıca ofis taşıma firması, müşterilerine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Firma, yakın güzergahlar içinde herhangi bir araç yakıt masrafı talep etmemektedir. Ayrıca talep edilen adreslere tamamen ücretsiz bir şekilde ekspertiz ekip yönlendirilmektedir. Sizde hemen Çamlıca nakliyat ile iletişime geçebilir ve ekonomik bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.

ÇAMLICA OFİS TAŞIMA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara