Cevizli Evden Eve Nakliyat

Ofislerde, evlerde veya villalarda bulunan tüm eşyalar Cevizli evden eve nakliyat firmamız tarafından taşınmaktadır. Taşıma sırasında eşyaların zarar görmesi veya darbelere maruz kalması söz konusu değildir. Firmamız bünyesinde yer alan kamyon e kamyonet modelleri sayesinde sayıca çok alan eşyalar bile tek seferde adreslere götürülmektedir. Cevizli evden eve nakliyat, paketleme, montaj gibi konular üzerinde de müşterilerine her türlü desteği sağlamaktadır. Ayrıca araca yüklenen eşyaların sorunsuz bir şekilde adreslere götürülmesi için gerekli olan önlemler alınmaktadır. Firmamız İstanbul içi talep edilen tüm adreslere de araç desteği sunmaktadır. Taşıma işlemleri ise maksimum 8 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Cevizli Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Firmamız bünyesinde 25 kat yüksekliğe ulaşabilen Cevizli asansörlü evden eve nakliyat araçları bulunmaktadır. Bu araçların maksimum depolama alanları oldukça geniştir. Dolasıyla da 4+1 veya 5+1 gibi daireler bile tek seferde yeni adreslere taşınabilmektedir. Firmamızın vinç sistemleri, site taşımacılığı, rezidans taşımacılığı gibi yüksek katlı binalara erilen hizmetlere özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca Cevizli asansörlü evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomik rakamlardan oluşmaktadır. Firmamız müşterilerine özel indirimlerde gerçekleştirmektedir.

Cevizli Evden Eve Nakliye

Cevizli evden eve nakliye hizmetleri sayesinde müşterilerimizin sorunsuz taşınma süreci geçirmeleri sağlanmaktadır. Tüm eşyalar, mobilyalar ve raf sistemleri uzman marangoz ustalarımız tarafından monte edilmektedir. Kesinlikle montaj sırasında mobilyaların zarar görmesi engellenmektedir. Cevizli evden eve nakliyat parça eşya taşıma, ofis taşıma ve şirket taşıma gibi hizmetler noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır. Tüm eşyalar, kapalı kasa kamyonlar ile nakil edilmektedir. Cevizli evden eve nakliye kesinlikle komisyon üzerinden iş almamaktadır.

Cevizli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Cevizli evden eve nakliyat fiyatları, 1000 Türk Lirasından başlamakta ve yukarı doğru çıkmaktadır. Taşıma maliyetleri ile eşya sayılarına, dairelerin büyüklüğüne veya yüklerin götürülmesi planlanan ilçelerin uzaklığına göre değişmektedir. Ancak firmamız her zaman müşterilerine özel indirimler gerçekleştirilmektedir. Cevizli nakliyat piyasa şartlarına göre yüzde 10 oranın da daha ekonomik rakamlar ile hizmet vermektedir. Firmamız ücretsiz bir şekilde ekspertiz desteği sağlamakta ve müşterilerine maliyetler noktasında net bilgiler vermektedir.    

Cevizli Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara