Evden eve İstanbul sektöründe hizmet veren Çamlıca nakliyat firması, tüm eşyaları profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Ofis, ev ve işyerlerinde bulunan eşyalar bilimsel yöntemler ile paketlenmektedir. Firma gerek taşıma, gerekse yükleme sırasında herhangi bir maddi kaybın yaşanmamasına özen göstermektedir. Ayrıca tüm işlemler sadece alanında uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Evden eve İstanbul bölgesinde bulunan ilçelere ve semtlere anlık olarak araç desteği sağlanmaktadır. Bu sayede taşıma süreci en geç 1 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Çamlıca nakliyat firması, parça eşya ve ağır yük taşımacılığı noktasında da her türlü desteği sunmaktadır. Tüm eşyalar, Türkiye’nin 81 iline lanse edilmekle beraber şehirlerarası nakliyat hizmetleri profesyonel bir şekilde verilmektedir.

 

Paketleme Ve Montaj

 

Taşıma işlemleri sırasında pek çok eşya ciddi zararlar görmektedir. Ürün sahipleri bu nokta da her zaman sorun yaşamaktadır. Ancak evden eve İstanbul firması tarafından sunulan paketleme desteği sayesinde en küçük bir eşyanın zarar görmesi engellenmektedir. Firma başta ahşap yüzeyler olmak üzere tüm eşyaları en az iki kat olacak bir şekilde ambalajlamaktadır. Ayrıca yeni yaşam alanına getirilen mobilyalar, uzman marangoz ustaları tarafından monte edilmektedir. Montaj hizmeti, ofis ve parça eşya taşımacılığı içinde geçerlidir. Evden eve İstanbul nakliyat firması, müşterilerine zahmetsiz bir hizmet sunmaktadır. Paketleme, kurulum ve yükleme gibi tüm işlemler, firma ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Asansörlü Nakliyat

 

Her bina veya sokak istenilen genişliğe sahip değildir. Özellikle de yeni binanın yüksek olması, taşıma işlemlerinin zorlaşmasına neden olmaktadır. Evden eve İstanbul firması tarafından verilen asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde bahsi geçen zorluklar ortadan kaldırılmaktadır. Asansör sistemleri 25.kata kadar uzanabilmekte ve eşyaların pratik bir şekilde dairelere çıkarılmasını sağlamaktadır. Ayrıca firma bünyesinde bulunan araç modellerinin tamamı günümüz teknolojisinde üretilmiştir. Bu araçlar taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamakta ve eşyaların zarar görmesini önlemektedir. Evden eve İstanbul firması, kurumsal şirketlere özel olarak araç tahsis edebilme kapasitesine de sahiptir.

 

Evden Eve İstanbul Fiyatları

 

Evden eve İstanbul sektörünün en makul hizmetini sunan Çamlıca nakliyat firması, müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Taşınması planlanan eşyalar önceden incelenmekte ve müşteriye fiyat noktasında bilgi verilmektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve talep ettiğiniz adreslere ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca firma sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde zarar gören eşyalar nedeniyle yaşanan maddi kayıpları karşılamaktadır. Buna ek olarak eşya sayısının fazla olması halinde de depolama alanları geniş olan araçlar temin edilmektedir.

EVDEN EVE İSTANBUL  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara