Evden eve taşıma fiyatları

Çamlıca evden eve nakliyat olarak , uygun fiyat ve kaliteyi bir araya getirmiş olup, evden eve taşıma fiyatlarımızı en ekonomik şekilde düzenleyerek kalitemizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet verme gayreti içerisindeyiz. Malesef üzülerek söylemek zorundayız ki sektörümüzde çok fazla korsan nakliyat firma olması , işyeri, aracı bulunmayan vergi mükellefi olmayan bilinçsiz şahısların bu sektörde çok yoğun bir kirliliğe yol açtığı ve bu kirliliğinde İnternet ortamında her geçen gün artması nedeni ile  evden eve nakliyat hizmetlerinde kalite düşürülerek fiyat avantajı sağlamak zorunda kalan nakliyat şirketleri olmuştur, orta derece bir dairenin şehiriçi nakliyat fiyatı maliyetler göz önünde bulundurularak minimum 600 tl olması gerekirken, bu bahsettiğimiz ehil olmayan kişiler tarafından 300 350 TL gibi rakamlar verilerek müşteriler ikna edilmek de , sonucunda ise üzücü insanlığa ve ticari ahlaka yakışmayan durumlar ortaya çıkmaktadır. Bütün bu olumsuzluklara karşı Çamlıca nakliyat olarak mücade etmekteyiz, evlerini , işyerlerini taşımak durumunda olan kişi ve kurumlara karşı asgari müştereklerde fiyat avantajı sağlayarak, profesyonel bir nakliye hizmeti almalarını ve bu tür ehliyetsiz nakliye firmalarının ağına düşmemeleri için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz, Lütfen taşınmadan önce bizleri arayarak danışmanlık ve fiyat bilgisi alınız. İsim ve web sitelerindeki içeriklere aldanmayınız, mutlaka ve mutlaka taşıma yaptıracağınız firma ile sözleşme yaparak sigorta poliçenizi isteyiniz, özellikle şehirler arası nakliyat işlemlerinde araç plakası ve şöförün kimlik fotokopisini sözleşme ile birlik de alınız.

Siz değerli müşterilerimizinde sağ duyulu davranarak , korsan faaliyet gösteren ve tek amaçları günü birlik para elde etmek olan müşteriyi sadece ne kadar para alırsam o kadar iyi mantığı ile zora sokan  kişilere karşı mücadele de yanımızda destek olacaklarından eminiz.

Evden eve nakliyat ve taşıma fiyatlarına gelirsek, her taşıma işlemi geniş bir detay içerdiğinden malesef sabit bir fiyat verme imkanımız yokdur. Taşınma günü, taşınma mesafesi, eşya kapasitesi, kat oranları vb. detaylar elimizde bulunduğu zaman net bir fiyat verme şansımız olmaktadır. Bu nedenle firmamızdan ücretsi olarak ekspertiz desteği alabilir, taşınma maliyetiniz çıkartabilirsiniz.

iletişim sayfamızdaki form yardımı ile açıklayıcı bilgiler belirterek de fiyat teklifi alabilirsiniz.

iletişim formu için tıklayınız

Evden eve taşıma fiyatları
Hemen Ara