İstanbul ilimiz sınırları içerisinde her türlü nakliye ve evden eve hizmeti tarafımızdan verilmektedir. İstanbul ilçe,semt ve mahallelerine ev taşıma hizmetini kaliteden taviz vermeden yapmaktayız.

İstanbul Anadolu yakasında evden eve nakliyat, Avrupa yakasında evden eve nakliyat ve muhtelif taşıma hizmetlerimiz için şehiriçi yoğunluğuna , trafik koşullarına uygun araçlarımız ile rahatlıkla ulaşım ve nakliye yapabilmekteyiz.

Özellikle İstanbul trafiğinde kamyon yasakları , dar sokaklar, hatalı park etmiş araçlardan dolayı giriş çıkışları zor alanlarda rahat manevra ve hareket kabiliyetleri yüksek modern taşıma ve nakliye araçları garajlarımız da mevcuttur, taşınma talebi ile gelen eşyalarınız ne kadar fazla olursa olsun ek araçlar ile  2 veya 3 araç ile bu hizmeti zamanında sağlamaktayız. Şehiriçi nakliyat için kullandığımız araçlar sektör tabiri ile ufak araç olarak geçsede 5 mt kasaya sahip 2+1 dairelerden 100 metrekarelik dairelerin eşyalarına kadar rahatlıkla yüklenebilecek kapasitededirler.

Nakliyat kamyonlarımız kamyonetlerimiz kapalı çelik kasa içleri sunta kaplama ve askılı tekstile uygun dizayn edilmiştir, evden eve nakliyat kamyonlarımız tecrübeli sürücülerimiz ile eşyalarınızı sarsmadan zarar görmeden nakil edecek tasarımlara sahiptir.

istanbul evden eve nakliyat denince ilk akla gelen firma çamlıca evden eve nakliyat, Başka şubemiz olmayıp irtibat telefonlarımız,

0216 399 69 26
0216 399 69 27
0212 213 63 22
0533 683 23 50
0536 867 46 39

Lütfen bu numaraların dışında Çamlıca nakliyat ismi ile iş yapan korsan firmalara dikkat ediniz, bu numaralara dışında görüştüğünüz kişilere itibar etmeyiniz.

Hemen Ara