Şehirlerarası Evden Eve
Çamlıca Şehirler arası evden eve nakliyat ve tüm taşımacılık işlerinizde tereddütsüz tercih edebileceğiniz lojistik firmasıdır, Eşyalarım zamanında taşınacağım yerde olur mu ? acaba gittiğim yerde eşyalarım gelmediği için mağdur kalırmıyım, nakliyat aracı ve ekibi güvenilir mi ? , acaba eşyalarımı açık bir kamyona veya çadırlı bir kamyona verirler mi? yolda herhangi bir kaza vb. aksilik yaşanırsa mağdur kalırmıyım gibi endişeler taşıyorsanız nakliyat işini teslimedeceğiniz firmayı seçerken çok dikkatli olmalı sorumluluk bilinci olmayan müşteriyi sadece para olarak gören ve onun mağduriyetlerini önemsemeyen firmalara denk gelme ihtimaliniz bu sektörel kirlilikde çok yüksek. Ne yaptığının farkında , taşıma işini ve nakliyat sektörünü profesyonel iş olarak gören uzman ekip ve modern ekipmanlar ile hizmet veren, eşyalarınızın sigorta risk sigortalarını yapan kısaca Çamlıca evden eve , lojistik gibi kurumsal çalışan firmaları tercih etmeniz, düşük rakamlı tekliflere aldırış etmeyip, mesafe gidecek yakıt ve personel masraflarını az çok tahmin ederek olmayacak fiyatlara kanmadan işinizi teslim etmenizi öneririz.

Ankara, İzmir, Antalya, Bursa gibi merkezi illerimize haftada en az bir kere araçlarımız gitmektedirler, az kapasiteli taşımalarınızda bizleri arayıp gidiş tarihlerine denk getirebilirseniz parça nakliyat larınız uygun rakamlara yapılabilir.

Yine aynı şekilde Ankara dan İstanbul’ a nakliyat işiniz var ise İstanbuldan Ankaraya gitmiş ve dönüşe hazırlanan bir nakliyat aracımız ekibimizle beraber orada olabilir , şehirler arası tüm nakliyat işlerinizde mutlaka bizi aramadan karar vermeyin.

Nakliyat firmamız ile şehirler arası taşımacılık hizmeti kesintisiz olarak devam etmektedir. Kuruluşumuzdan bugüne en kaliteli hizmeti firmalarına getiren şirketimi sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edecektir. Ayrıntılı bilgi için bizi arayın

Hemen Ara