Göztepe evden eve nakliyat

Göztepe evden eve nakliyat firmamız, evlerde bulunan eşyaların tamamını talep edilen adreslere götürmektedir. Taşıma işlemleri sektör ile ilgili tecrübesi bulunan personeller ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız, ofis taşıma, parça eşya taşıma, kurumsal taşımacılık gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Göztepe evden eve nakliyat, müşteri memnuniyetini sağlamak adına makul rakamlar ile hizmet vermektedir. Eşyaların paketlenmesi, montajı veya sökülmesi ise alanında uzman olan marangoz ustaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine de asansör desteği sağlanmaktadır. Firmamız bünyesinde her yükü taşıyabilecek sınırsız araç modeli yer almaktadır. Ev ve ofis taşıma hizmetleri ise sadece üstü kapalı kamyonlar ile gerçekleştirilmektedir.

Göztepe Asansörlü Nakliye

Göztepe asansörlü nakliye firmamız, yüksek katlı binalara daha kolay bir şekilde ulaşabilmek için vinç platformları temin etmektedir. Özellikle de site taşımacılığı hizmetleri sadece asansörlü araç modelleri ile verilmektedir. Göztepe evden eve nakliyat personelleri paketlenen eşyaları asansör sepetlerine yerleştirmekte ve daha sonra yeni katlara çıkarmaktadır. Bu sistemler sayesinde taşıma işlemleri daha kısa bir süre içerisinde verilmektedir. Ayrıca firmamız tarafından taşınan eşyaların zarar görme riski bulunmamakta ve tüm işlemler bilimsel yöntemler ile gerçekleştirilmektedir.

Göztepe Ofis Taşıma

Göztepe evden eve nakliyat firmamız, ofis ve büro taşımacılığı noktasında da profesyoneldir. Çalışma alanlarında yer alan dijital malzemeler, koltuk takımları veya raf sistemleri pratik bir şekilde sökülüp paketlenmektedir. Ayrıca Göztepe ofis taşıma hizmetleri dahilinde sigorta desteği sunulmaktadır. Firmamız kurumsal şirketler için 7/24 araç tahsis etmektedir. Seri imalat ürünleri veya komple yükler maksimum 2 iş günü içerisinde talep edilen adreslere götürülmektedir. Göztepe ofis taşıma personelleri, montaj işlemleri sırasında mobilyaların çizilmemesi için gerekli olan önlemleri almaktadır.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Sektörün en kaliteli hizmetini sunan Göztepe evden eve nakliyat firmamız fiyat konusunda da müşterilerini memnun etmektedir. 1+0 veya 1+1 gibi küçük daireler için parça yük nakliye desteği sunulmaktadır. Firmamız paketleme ve montaj hizmetleri için anlaşılmışın haricinde ek bir ücret talep etmemektedir. Ayrıca 5+1 gibi büyük daireler içinde depolama alanı yeterli olan kamyonlar tahsis edilmektedir. Göztepe evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde verilen ekspertiz desteğimizden de faydalanabilirsiniz.  

GÖZTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara