KADIKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

Kartal evden eve nakliyat

KADIKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

Kadıköy evden eve nakliyat firması İstanbul’un tüm ilçelerine taşımacılık desteği sunmaktadır. Dairelerde, dükkanlarda veya ofislerde bulunan eşyalar, uzman personeller tarafından talep edilen adreslere götürülmektedir. Ayrıca Kadıköy nakliyat, taşıma güvenliğine ayrı bir önem vermektedir. Eşyaların zarar görmemesi için gerekli olan önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Kadıköy evden eve nakliyat, yüksek katlı binalar için ise asansör sistemleri temin etmektedir. Bu sayede eşyalar daha kısa bir süre içerisinde taşınmakla beraber işçilik maliyetleri de azaltılmaktadır. Firma, Kadıköy’ün tüm mahalle ve semtlerine aynı gün içerisinde ekspertiz ekip yönlendirmektedir. Taşınma planlanan eşyalar bu ekipler tarafından incelendikten sonra müşteriye fiyat bilgisi verilmektedir.

 

Kadıköy Ofis Taşıma

 

Ofis taşıma hizmetleri, her nakliye firmasının yapabileceği bir iş değildir. Çünkü bu tür hizmetler kurumsallık gerektirmektedir. Kadıköy evden eve nakliyat ise, ofis taşımacılığı noktasında profesyonelliğe ulaşmıştır. Firma bünyesinde bulunan tüm araçlar K3 belgesine sahiptir. Bu nedenle de tüm hizmetler resmi yollar ile verilmektedir. Taşıma işlemlerine ise, paketleme uygulamaları ile başlanmaktadır. Çalışma alanlarında bulunan mobilyalar, deri koltuklar ve raf sistemleri, kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Cam gibi hassas malzemeler için ise kutulama desteği sunulmaktadır. Kadıköy evden eve nakliyat, montaj noktasında da müşterilerine destek sağlamaktadır. Mobilyalar, avizeler veya koltuklar uzman ustalar tarafından uygun bir şekilde monte edilmektedir.

Kadıköy Parça Eşya Taşımacılığı

 

Bilindiği gibi kargo şirketlerinin kabul ettiği eşyaların tonajı 10 veya 20 kiloyu geçmemektedir. Bu oranın üstünde olan parça eşyalar ise, Kadıköy evden eve nakliyat firmaları tarafından taşınmaktadır. Tüm parça yükler teker teker adreslerden toplanarak firmanın depolama alanlarına getirilmektedir. Daha sonra ambalajlama çalışmalarına tabi tutulan parça yükler, Türkiye’nin 81 iline götürülmektedir. Kadıköy ev nakliye firması, teslimat işlemlerini müşterilerine söz verdiği tarihe kadar gerçekleştirmektedir. Ayrıca iki farklı eşyanın birbirine karışmaması içinde gerekli olan önlemler alınmaktadır.

 

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Sektörün liderliğini üstlene Kadıköy evden eve nakliyat şirketi, fiyat noktasında da en ucuz hizmeti sunmaktadır. Tüm eşyalar piyasa şartlarına göre daha makul rakamlar ile taşınmaktadır. Ayrıca İzmir, Ankara ve Adana gibi şehirlere düzenlenen sevkiyatlar sırasında parça eşyalar da kabul edilmektedir. Kadıköy nakliyat firması sayesinde sorunsuz bir hizmet alma şansı bulabilir ve zahmetsiz bir taşınma süreci geçirebilirsiniz. Özellikle de sigortalı nakliyat hizmetinden faydalanarak, yaşamış olduğunuz şüpheleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir