KADIKÖY ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Üsküdar evden eve nakliye

  KADIKÖY ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Kadıköy şehirlerarası nakliyat firmamız, ülkemizin 81 iline taşımacılık desteği sağlamaktadır. Bünyemizde bulunan kamyon, kamyonet ve tır gibi araç modelleri sayesinde tüm eşyalar sorunsuz bir şekilde talep edilen adreslere götürülmektedir. Firmamız, ağır yük taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Yine evlerde, şirketler veya fabrikalarda bulunan eşyalar da tüm il ve ilçelere götürülmektedir. Kadıköy şehirlerarası nakliyat hizmetleri, makul rakamlar ile verilmektedir. Müşterilerimize özel yüzde 20’lere varan indirimler gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Ankara, Eskişehir ve İzmir gibi büyükşehirlere ise haftalık olarak sevkiyatlar düzenlenmektedir. Firmamız 81 ilin ambar yüklerini de aynı profesyonellik ile taşımaktadır.

Kadıköy Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde eşya ve yük güvenliğini sağlamak oldukça zordur. Kilometrenin uzun olması, yüklerin korunması anlamında daha sıkı önlemler alınmasını gerektirmektedir. Kadıköy şehirlerarası nakliyat firmamız ise gerek ambalajlama gerekse yükleme işlemlerini hassasiyet ile gerçekleştirmektedir. Tüm eşyalar en az 3 kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Paketleme uygulamalarında ise, streç filmler, nakliye battaniyeleri ve yırtılması zor olan naylonlar kullanılmaktadır. Paketlenen eşyaların yüklemeleri ise uygun pozisyonlarda gerçekleştirilmektedir. Örneğin birbirine temas etse zarara uğramayacak olan eşyalar bir arada tutulmaktadır. Kadıköy şehirlerarası nakliye hizmetleri, uzman personeller tarafından verilmektedir. Kesinlikle günlük yevmiye usulü çalışan hamallar tercih edilmemektedir.

Şehirlerarası Ev Nakliye 

Kadıköy şehirlerarası nakliyat firmamız, herhangi bir nedenden dolayı evini başka illere taşımak durumunda kalan bireyler için araç desteği sunmaktadır. Devlet memurları veya tahini çıkan işçiler için yüzde 10’lara varan indirimler gerçekleştirilmektedir. Firmamız öncellikle adreslere ekspertiz ekibi yönlendirmekte ve müşterilerimizin net bir fiyat sunmaktadır. Bu fiyat dahilinde paketleme, montaj veya söküm gibi işçilikler firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Şehirlerarası ev nakliye hizmetleri, sadece günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araç modelleri ile verilmektedir. Özellikle de daire ve ofis taşımacılığı için sigortalı ve kaskolu araçlar tercih edilmektedir. Bu sayede taşıma sırasında zarar gören eşyalar anlaşmalı olduğumuz sigorta acenteleri tarafından karşılanmaktadır.

Kadıköy Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Firmamız tarafından verilmekte olan Kadıköy şehirlerarası nakliyat hizmetleri için talep edilen tutarlar oldukça düşüktür. 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler 1500 Türk Lirasından başlayan fiyatlar ile taşınmaktadır. Parça eşyalar için talep edilen ücretler ise yükün fiziki durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca firmamız, taşıma işleminin ortasında ek bir ücret talep etmemektedir. Kadıköy nakliyat, tüm müşterilerini memnun etmekle beraber geri ödeme noktasında uygun kolaylıklar sağlamaktadır. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir