Ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve ev taşımacılığı gibi alanlarda hizmet veren Kartal evden eve nakliyat, alanında başarıya ulaşmıştır. Tüm eşyalar, yükler veya malzemeler kısa bir süre içerisinde yeni adreslere götürülmektedir. Firmamız müşterini memnun etmekte için paketleme, montaj gibi işlemleri de kendi Kartal evden eve nakliyatbünyesinde gerçekleştirmektedir. Ayrıca taşınacak olan tüm eşyalar sağlam ve dayanıklı ambalajlar ile sarmalanmaktadır. Kartal evden eve nakliyat firması, tüm yükleri sorunsuz bir şekilde yeni adreslere götürmektedir. Özellikle de şehirlerarası taşımacılık hizmeti sağlayan Kartal nakliyat firmamız, Ankara, Aydın gibi ille de araç desteği sunmaktadır. 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler makul rakamlar ile taşınmaktadır.

Kartal Ev Taşıma

Kartal evden eve nakliyat firmamız, bölge de bulunan tüm mahallere 1 gün içerisinde erişim sağlamaktadır. Sökülecek olan eşyalar belirlenmekte ve daha ambalajlama çalışmalarına başlanmaktadır. Firmamız eşyaların sayısına uygun olan araç modelleri temin etmektedir. Paketlenen eşyalar çok kısa bir süre içerisinde yeni adreslere götürülmekte ve ardından binalara çıkarılmaktadır. Kartal ev taşıma personelleri, mobilyalar başta olmak üzere tüm eşyaların montajını gerçekleştirmektedir. Bu sayede yeni dairelerde herhangi bir karışıklık yaşanması engellenmektedir. Firmamız anahtar teslim olacak bir şekilde taşıma işlemlerini tamamlamaktadır.

Kartal Asansörlü Nakliye

Kartal evden eve nakliyat yüksek katlı binalar veya siteler için asansör desteği de sağlamaktadır. Bünyemizde bulunan asansör sistemleri 25 kata kadar ulaşabilmektedir. Bu sistemler sayesinde eşyaların deformasyona uğraması engellendiği gibi taşıma işlemleri daha kolay bir şekilde tamamlanmaktadır. Kartal evden eve nakliyat İstanbul’un tüm ilçeleri ve mahallerine asansör desteği sağlamaktadır. Firmamız hastane, otel veya fabrika taşımacılığı hizmetlerini de asansör sistemleri ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca bünyemizde her yükü taşıyabilecek çeşitli araç modelleri de yer almaktadır.

Kartal Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Firmamız, piyasa şartlarına göre daha ucuz rakamlar ile hizmet vermektedir. Kartal evden eve nakliyat ücretleri eşya sayısına, binaların kat durumuna veya ilçeler arasında mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Ancak Kartal ev taşıma firmamız, müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. 1+1, 2+1 gibi daireler 1200 Türk Lirasından başlayan fiyatlar ile taşınmaktadır. Talep edilen ücretler içerisinde paketleme, montaj gibi işçiliklerde yer almaktadır.

Kartal Ofis Taşıma

Kartal nakliyat firması kurumsal şirketler veya fabrikalar için ofis taşıma hizmeti vermektedir. Çalışma alanlarında bulunan eşyalar kapalı kasa araç modelleri ile yeni adreslere götürülmektedir. Firmamız değerli olan yükler veya ofis malzemeleri için sigortalı taşımacılık desteği sunmaktadır. Ayrıca ofislerde bulunan raf sistemleri, mobilyalar veya kapılar içinde marangoz ustaları temin edilmektedir. Kartal evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Kartal Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara