Kavacık Evden Eve Nakliyat

Kavacık evden eve nakliyat, ofis taşıma, ev taşıma ve parça yük taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Taşımacılık hizmetleri kurumsal bir çalışma prensibi ile verilmektedir. Kaliteli bir işçilik sunan firmamız, aynı zamanda talep edilen adreslere hızlı bir şekilde ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Özellikle de müşteriye fiyat bilgisi sunulmadan hiçbir şekilde taşıma işlemlerine başlanmamaktadır. Kavacık evden eve nakliyat, İstanbul’un çeşitli ilçelerine de araç desteği sağlamaktadır. Firmamızın bünyesinde bulunan kamyonlar tek seferde tonlarca yükü taşıyabilecek bir güce sahiptir. Söz konusu bu araçlar sayesinde şehirlerarası nakliye hizmetleri de profesyonel bir şekilde verilmektedir. Ayrıca Türkiye’nin 81 iline de sevkiyat desteği sağlanmaktadır.

Kavacık Ofis Taşıma

Firmamız bölgede bulunan şirketler, bankalar veya ticarethaneler için Kavacık ofis taşıma hizmeti sunmaktadır. Ofislerde yer alan malzemeler sadece sigortalı kamyonlar ve ekipler tarafından taşınmaktadır. Firmamız müşterilerine özel nakliye sigortası da hazırlamakta ve bu sayede taşıma güvenliğini arttırmaktadır. Kavacık ofis taşıma adı altında mobilyalar, masalar, toplantı salonları veya deri koltuklar profesyonel bir şekilde paketlenmektedir. Ayrıca firmamız bünyesinde yer alan marangoz ustaları sayesinde mobilyaların montajı da sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kavacık evden eve nakliyat hizmetleri kesinlikle komisyonculuk üzerinden verilmemektedir. Firmamız direk olarak müşteriler ile iletişime geçmektedir.

Kavacık Asansörlü Nakliye

Kavacık asansörlü nakliye, yüksek katlarda bulunan eşyaların daha hızlı bir şekilde boşaltılması için verilmektedir. Yeni binaların birçoğunda asansör sistemi bulunmaktadır. Ama bu asansörlerin kaldırma kuvveti ve depolama alanı küçük olduğu için taşıma işlemleri insan gücü ile gerçekleştirmektedir. Ancak bu durumda da yüklerin zarar görme riskleri arttırılmaktadır. Kavacık asansörlü nakliye hizmeti sayesinde bahsi geçen zorluklar ortadan kaldırılmaktadır. Binaların arka veya ön taraflarına kurulan vinç platformları sayesinde eşyalar dakikalar içinde 50 kat yüksekliğe çıkartılabilmektedir.

Kavacık Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kavacık evden eve nakliyat fiyatları pek çok firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Ancak en ucuz taşıma hizmeti bünyemiz tarafından sunulmaktadır. Firmamız parça eşyaları, ofis yüklerini veya 1+1 gibi küçük daireleri maksimum 3 saat içerisinde taşımaktadır. Ücretler ise eşyaların teslimatından sonra ödenmektedir. Firmamız tüm adreslere de kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlamaktadır.     

KAVACIK EVDEN EVE NAKLİYAT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara