İstanbul’un farklı ilçelerine ve semtlerine nakliye desteği sunan firmamız, ev ve ofis taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Pendik evden eve nakliyat hizmetleri sadece uzman personeller ve teknolojik araçlar ile verilmektedir. Firmamız Pendik’ten farklı illere taşınacak olan müşterilerimiz için araç desteği sağlamaktadır. Tüm eşyalar özenle ambalajlanmakta ve gerek duyulduğu taktirde kutulara yerleştirilmektedir. Pendik evden eve nakliyat, şirket taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve asansörlü taşımacılık noktasında da profesyonel bir hizmet vermektedir. Firmamız taşıma işlemlerini en geç 24 saat içerisinde gerçekleştirmektedir. Herhangi bir sorun yaşanması veya eşyaların zarar görmesi söz konusu değildir.

Pendik Ofis Taşıma

Ofis taşımacılığı hizmetleri, ev taşıma hizmetlerine göre daha hassasiyet gerektirmektedir. Çalışma alanlarında bulunan eşyalar en küçük bir darbe karşısında ciddi zararlar görebilmektedir. Pendik evden eve nakliyat firmamız ise üst düzey paketleme desteği sayesinde tüm eşyaların sıfır risk ile taşınmasını sağlamaÜmraniye evden eve nakliyatktadır. Ayrıca ofis nakliye hizmetleri sadece kapalı kasa kamyon veya kamyonetler ile verilmektedir. Pendik nakliye araçlarının tamamı k3 belgesine sahiptir. Söz konusu bu araçların kasalarında bulunan özel bölmeler sayesinde taşıma güvenliği maksimum düzeye getirilmektedir.

Pendik Asansörlü Taşımacılık

Pendik evden eve nakliyat firmamız asansörlü taşımacılık fiyatları açısından en makul hizmeti sunmaktadır. Ev ve işyerlerinde bulunan eşyalar asansör sistemleri sayesinde kolay bir şekilde indirilmekte veya çıkarılmaktadır. Ayrıca firmamızın asansör platformları 25 kata kadar erişim sağlayabilmektedir. Özellikle de rezidanslar veya siteler söz konusu sistemler ile taşınmaktadır. Pendik evden eve nakliye firmamız İstanbul’un değişik ilçe veya semtlerine de asansör desteği sağlamaktadır.

Pendik Ev Taşıma

1+1 dairelerde dahil olmak üzere tüm evler makul rakamlar ile taşınmaktadır. Uzman personellerimiz öncellikle eşyalarıPendik evden eve nakliyatn sökümünü ve ambalajlanmasını gerçekleştirmektedir. Daha sonra yükleme işlemlerine başlanmaktadır. Tüm uygulamalar sırasında en küçük bir maddi zararın yaşanmaması için her türlü önlem alınmaktadır. Pendik evden eve nakliyat 3+1, 4+1 veya 5+1 gibi büyük daireler içinde geniş depolama alanlarına sahip olan kamyon modelleri temin etmektedir. Ayrıca tüm eşyalar tek seferde yeni adreslere nakil edilmekte ve kesinlikle ekstra bir ücret istenmemektedir.

Pendik Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Sektörün en ucuz taşıma hizmeti Pendik evden eve nakliyat firmamız tarafından verilmektedir. Müşterilerimizin daireleri çok uygun rakamlar ile taşınmakla beraber parça eşyalar veya 1+0 daireler için işçilik ücreti alınmamaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek talep ettiğiniz adreslere araç yönlendirilmesini sağlayabilir ve sorunsuz bir taşıma süreci geçirebilirsiniz.

PENDİK EVDEN EVE NAKLİYAT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara