Taşımacılık ve lojistik sektöründe hizmet veren firmamız tüm eşyaları sorunsuz bir şekilde adreslere ulaştırmaktadır. Ümraniye evden eve nakliyat, ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Tüm eşyalar sadece profesyonel ekiplerimiz tarafından paketlenmekte ve araca yüklenmektedir. Ayrıca firmamız talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Ümraniye evden eve nakliyat firmamız, taşıma güvenliğini sağlamak için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde almaktadır. Bünyemizde bulunan araç modelleri sayesinde akla gelebilecek olan tüm eşyalar İstanbul’un çeşitli semtlerine taşınmaktadır. Firmamız taşıma işlemlerini ise aynı gün içerisinde tamamlamaktadır

Ümraniye Ofis Taşıma

Yeni bayilik açan şirketlerin ihtiyaç duyduğu ofis taşıma hizmetleri, firmamız tarafından 7/24 verilmektedir. Ofislerde yer alan mobilyalar, dolaplar ve eşya kabinleri birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Ümraniye evden eve nakliyat firmamız, aynı zaman sigortalı nakliyat noktasında da her türlü desteği sunmaktadır. Taşınacak olan tüm eşyalar ekspertiz ekipleri tarafından incelenmekte ve daha sonra sigortalanmaktadır. Yeni çalışma alanlarına getirilen mobilyalar ise alanında uzman olan marangoz ustaları tarafından monte edilmektedir. Ümraniye evden eve nakliyat firmamız, taşıma sırasında eşyalara en ufak bir zarar gelmemesi için hassasiyet göstermektedir. Ayrıca ofis taşıma hizmetleri sadece kurumsal yük nakliye hizmetlerine özel olarak üretilmiş olan araçlarla gerçekleştirilmektedir.

 

Ümraniye Asansörlü Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat firmamız tarafından verilen asansör desteği sayesinde tüm eşyalar kısa bir süre içerisinde yeni adreslere çıkarılmaktadır. Özelliklede 20 veya 30. Katta bulunan dairelere erişim sağlamak veya eşyaların bu katlara sorunsuz bir şekilde çıkarılmasını sağlamak zordur. Bu gibi uygulamalar için en az 15 kişilik ekiplere ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak Ümraniye nakliye tarafından verilen asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde bu zorluk ortadan kaldırılmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan asansör sistemleri 35.kata kadar ulaşabilmektedir. Ümraniye evden eve nakliye firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine veya mahallerine asansörlü taşımacılık desteği sunmaktadır.

 

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Ücretleri

1+1, 2+1 veya 3+1 gibi daireler farklı fiyatlar ile taşınmaktadır. Nakliyat maliyetleri, eşyaların incelenmesinden sonra gerçekleştirilmektedir. Firmamız maliyet hesaplamaları sırasında kat yüksekliği, kilometre mesafesi, eşya tonajı veya sayısı gibi kriterleri göz önünde bulundurmaktadır. Ancak tüm hizmetler ekonomik rakamlar ile verilmektedir: Ümraniye evden eve nakliyat müşterilerine özel indirimlerde gerçekleştirmektedir. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve yılların vermiş olduğu tecrübemiz sayesinde sorunsuz bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz.

 

ÜMRANİYE EVDEN EVE NAKLİYAT  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara