Kiracılar ve ev sahipleri tarafından ihtiyaç duyulan taşınma işlemleri, beraberinde pek çok sorunu getirmektedir. Eşyaların sökülmesi, araca yüklenmesi veya tekrar montaj edilmesi gibi uygulamalar profesyonellik gerektirmektedir. Ümraniye evden eve nakliye firması, bu nokta da müşterileri her türlü desteği vermektedir. 20 senedir taşımacılık faaliyeti yürüten firma gelişmiş bilgi ve tecrübeye sahiptir. Taşınması planlanan tüm eşyalar fiziksel özelliklerine göre gruplara ayrılmakta ve daha sonra yüzde yüz koruyuculuk sağlayan ambalajlar ile paketlenmektedir. Ümraniye evden eve nakliye, kesinlikle eşyalara zarar verecek işlemlerden kaçınmaktadır. Her zaman öncelik sevkiyat güvenliğine verilmektedir. Özellikle de beyaz eşyalar ve diğer elektronik cihazlar profesyonel bir şekilde paketlenmektedir.

Ümraniye Nakliye Hizmetleri

Ümraniye evden eve nakliyat firmamız, ev taşımacılığı, parça eşya ve ofis taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Kamyon, kamyonet ve tır gibi çeşitli araç modelleri temin eden Ümraniye nakliye firması, tüm yükleri taşıyabilecek bir alt yapı desteğine sahiptir. Ayrıca Türkiye’nin 81 iline de araç desteği sunulmaktadır. Bu sayede taşınması planlanan tüm eşyalar en geç 2 gün içerisinde adreslere ulaştırılmaktadır. Ümraniye evden eve nakliyat tarafından taşınan eşyaların en küçük bir zarara uğraması da söz konusu değildir. Ayrıca ofis veya banka gibi kurumsal taşımacılık hizmetlerinde K3 belgesine sahip olan araç modelleri tercih edilmektedir. Firma yüksek katlı rezidans ve siteler içinde asansör sistemleri temin ederek taşınması işlemlerinin daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Ümraniye Nakliyat Personelleri 

Taşıma hizmetleri, sadece alanında uzman olan personeller ile gerçekleştirilmelidir. Aksi taktirde maddi kayıplar yaşanabilmekte veya sevkiyat süreci yavaşlamaktadır. Ümraniye evden eve nakliyat firması bünyesinde görev yapan tüm personeller sektörün gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahiptir. Ev ve işyerlerinde bulunan eşyaların tamamı kaliteli ambalajlar ile paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. Yine ambalajlama çalışmalarında nakliyat battaniyeleri kullanılmaktadır. Dairelere getirilen eşyalar marangoz ustaları tarafından monte edilmektedir. Müşterilerimizin herhangi bir zahmet ile karşılaşmaları söz konusu değildir. Ayrıca tavanlarda bulunan avizeler teker teker sökülmekte ve yine takılmaktadır.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Farkı

Ümraniye evden eve nakliyat firması ekonomik bir hizmet sunmaktadır. 1+1, 2+1 veya 3+1 gibi daireler makul rakamlar ile taşınmaktadır. Taşıma işlemleri sırasında uygulanan ambalajlama çalışmaları anlaşılan fiyatlara dahil edilmiştir. Ayrıca sözleşme de yazan fiyat dışında herhangi bir ek ücrette söz konusu değildir. Ümraniye nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve eşyalarınızın 81 ile gönderme şansı bulabilirsiniz.      

ÜMRANİYE EVDEN EVE NAKLİYAT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara