Ümraniye ofis taşıma firması, İstanbul ve çevresinde bulunan tüm illere araç desteği sunmaktadır. Bürolarda, şirketlerde veya bankalarda yer alan eşyalar müşterilerin istediği gün ve saatte yeni adreslere getirilmektedir. Firma sadece alanında uzman personeller ile hizmet vermektedir. Ayrıca Ümraniye ofis taşıma bünyesinde bulunan kamyon ve kamyonetler sayesinde tüm eşyalar tek bir sevkiyat ile talep edilen bölgelere getirilmektedir. Gerek taşıma gerekse yükleme işlemleri noktasında en ufak bir sorunun yaşanmaması için gerekli olan tüm önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Ofis nakliye personelleri, montaj, paketleme ve kurulum desteği sağlamakla beraber şirket sahiplerine zahmetsiz bir hizmet sunmaktadır.

Ofis Nakliye Hizmetleri

Ofislerde yer alan mobilyalar, deri koltuklar ve elektronik eşyalar maddi açıdan oldukça pahalıdır. Bu nedenle de taşıma işlemleri kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Ümraniye ofis taşıma firması ise, sevkiyat güvenliğini sağlamak adına tüm eşyaları kaliteli ambalajlar ile paketlemektedir. Kırılgan malzemeler için ise kutulama desteği sunulmaktadır. Yeni çalışma alanlarında getirilen ambalajlı eşyalar dikkatli bir şekilde paketlerinden çıkarılmakta ve montaj edilmektedir. Ümraniye ofis taşıma firması, Ankara, Manise ve İzmir gibi büyükşehirlere de hafta da en az 4 kes sevkiyat düzenlemektedir.

Ümraniye Parça Eşya taşımacılığı

Ofislerde yer alan bazı parça eşyalar, farklı il veya ilçelere götürülmektedir. Ancak eşya sayısının az olduğu durumlarda koca bir araç kiralamak oldukça masraflıdır. Ümraniye ofis taşıma firması tarafından sunulan parça eşya nakliye hizmeti sayesinde ise sevkiyat maliyetleri düşürülmektedir. Özellikle de müşterilerden talep edilen ücretler eşyaların sayısı veya tonajı ile doğru orantılıdır. Firma parça eşyaların teslimatını ise en geç 2 gün içerisinde gerçekleştirmektedir. Ümraniye nakliye tarafından gerçekleştirilen taşımacılık hizmetlerinde en küçük bir eşyanın zarar görmesi söz konusu değildir. Ayrıca firma değerli, olan yükler içinde sigortalı nakliyat desteği sunmaktadır. Taşınması planlanan tüm eşyalar kasko acenteleri tarafından ekspertizlerden geçirilmektedir.

Ümraniye Ofis Taşıma Fiyatları

Ümraniye nakliye firması, tüm taşımacılık hizmetlerini ekonomik fiyatlar ile vermektedir. Ofis taşıma fiyatları ise, eşya sayısına, tonajına veya ilçeler arasında ki kilometre mesafesine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca paketleme ve montaj hizmetleri içinde herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile alabilirsiniz. Ayrıca firmamız tamamen ücretsiz bir şekilde ekspertiz desteği sunmaktadır. Talep edilen adreslere yönlendirilen ekspertiz ekipleri müşterilere fiyat noktasında en doğru bilgiyi vermektedir. Ümraniye ofis taşıma firması, taksitlendirme gibi kolay geri ödeme planları da oluşturmaktadır.

 

 ÜMRANİYE OFİS TAŞIMA  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara