Firmamız Ümraniye parça eşya taşıma sektöründe hizmet vermektedir. Koltuklar, bazalar veya sayıca az olan mobilyalar kısa bir süre içerisinde adreslerden alınmaktadır. Nakliye işlemleri boyunca eşyaların zarar görmemesi için hassas bir çalışma sergilenmektedir. Ayrıca taşınacak olan tüm yükler uzman personellerimiz tarafından paketlenmektedir. Bu sayede yüzeylerin insan gücünden veya çevresel etkenlerden dolayı zarar görmesi engellenmektedir. Ümraniye parça eşya taşıma hizmetleri sadece üstü kapalı olan kamyonlar ile uygulanmaktadır. Sevkiyat sırasında kesinlikle ambalajların açılması, güneşe maruz kalması veya ıslanması söz konusu değildir. Ayrıca firmamız parça yükleri en geç 24 saat içerisinde adreslere teslim etmektedir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat firmamız, parça eşya taşıma hizmetine ek olarak, site veya rezidans taşıma gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Özellikle de 3+1 veya 4+1 gibi dairelere uygun araç modelleri tahsis edilmektedir Taşınana mobilyalar, beyaz eşyalar veya mutfak malzemeleri ekiplerimiz tarafından monte edilmektedir. Ümraniye parça eşya taşıma hizmetleri adı altında 1+1, 1+0 gibi daireler ekonomik rakamlar ile nakil edilmektedir. Ayrıca firmamız, tüm eşyaları sigortaladıktan sonra taşımaya başlamaktadır. Bu sayede de müşterilerimize ayrı bir güven verilmektedir.

Ümraniye Nakliye Firmaları

Firmamız, her zaman kaliteli bir hizmet sunmaya gayret etmektedir. Diğer Ümraniye nakliye firmaları gibi komisyon üzerinden iş alınmamaktadır. Ayrıca talep edilen tüm adreslere de ekspertiz, araç ve asansör desteği sunulmaktadır. Ümraniye nakliye firmaları sayesinde taşıma işlemlerinde en küçük bir zorluk veya telaş yaşanmamaktadır. Tüm uygulamalar hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ümraniye parça eşya taşıma hizmetleri Türkiye’nin 81 ili içinde verilmektedir. Firmamız Ege bölgesi başta olmak üzere tüm şehirlere ve ilçelere sevkiyatlar düzenlemektedir.

Ümraniye Parça Eşya Taşıma

Taşınması istenen eşyaların üzerine ürün sahiplerinin isimleri yazılmaktadır. Bu sayede parça yüklerin birbirine karışması engellenmektedir. Firmamız maliyet hesaplamalarını gerçekleştirirken eşyaların sayısını ve ağırlığını göz önünde bulundurulmaktadır. Ümraniye parça eşya taşıma hizmetleri her zaman makul rakamlar ile verilmektedir. Sizde hemen firmamızı arayabilir ve ufak tefek yükleriniz için koca bir aracın maliyetinden kurtulabilirsiniz.  Ümraniye ofis taşıma hizmetlerimiz içinde firmamıza başvurabilirsiniz..

ÜMRANİYE PARÇA EŞYA TAŞIMA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara