Bostancı evden eve nakliyat

İstanbul ve çevresi illere eşya taşıma desteği sunan Bostancı evden eve nakliyat müşterini memnun eden bir hizmet anlayışına sahiptir. Evlerde, ofislerde veya işyerlerinde bulunan tüm eşyalar, hassasiyet kuralları çerçevesinde taşınmaktadır. Firmamız teslimatları zamanında ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca parça eşya, ofis taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet gösterilmektedir. Bostancı evden eve nakliyat İstanbul’un tüm ilçelerine de en geç 1 iş günü içerisinde araç göndermektedir. Taşınacak olan tüm eşyalar profesyonel ekipler tarafından paketlenmektedir. Bu sayede mobilyaların yüzeylerinin çizilmesi riski ortadan kaldırılmaktadır.

Bostancı Asansörlü Nakliyat

Bostancı asansörlü nakliyat hizmetleri, aşırı yüksek olan binalar veya rezidanslar için verilmektedir. Firmamızın asansör sistemleri yeni teknolojiler ile üretilmiştir. Ayrıca bu sistemler 25 kat yüksekliğe kadar erişim sağlamakta ve tüm eşyaları tek seferde katlara çıkarabilmektedir. Bostancı evden eve nakliyat ister tek taraflı isterse çift taraflı hiç fark etmeksizin asansörlü taşıma desteği sağlamaktadır. Firmamız müşterilerine özel indirimlerde gerçekleştirmektedir. Yine ofisler, fabrikalar veya kurumsal şirketler içinde Bostancı asansörlü nakliyat desteği sunulmaktadır.

Bostancı Ofis Taşımacılığı

Firmamız şirketler, işletmeler veya emlakçılar için Bostancı ofis taşımacılığı hizmeti vermektedir, Deri koltuklar, mobilyalar, raf sistemleri profesyonel bir şekilde paketlenmektedir. Paketleme işlemleri öncesinde ise hantal olan mobilyalar sökülmekte ve sökülen her bir parça ambalajlanmaktadır. Bostancı evden eve nakliyat personelleri yeni çalışma alanlarına getirilen eşyaların montajını da gerçekleştirmektedir. Ayrıca firmamız ofis taşıma hizmetlerini yeni araç modelleri ile vermektedir. Kamyon, kamyonet ve hafif ticari gibi sayısız araç modeline sahip olan firmamız, parça eşyalar için pratik çözümler sunmaktadır. Bostancı ofis taşımacılığı fiyatları ise eşya sayısına veya ofislerin kat planına göre farklılık göstermektedir.

Bostancı Nakliyat Firmaları

Taşımacılık sektörünün liderliğini eline alan Bostancı nakliyat firmaları, kurumsal bir çalışma prensibine sahiptir. Komisyon üzerinde ne iş alınmakta ne de başka şirketlere iş verilmektedir. Paketleme, montaj ve taşıma işlemleri sadece kendi bünyemizde hizmet veren personeller ile gerçekleştirilmektedir. Bostancı nakliyat firmaları, İzmit, Kocaeli gibi yakın iller içinde şehirlerarası taşımacılık desteği sunmaktadır. Ayrıca firmamız hafta da en az iki kez Türkiye’nin farklı noktalarına sevkiyatlar gerçekleştirmektedir.

Bostancı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bostancı evden eve nakliyat fiyatları, 1000 ile 5000 Türk Lirası arasında değişkenlik göstermektedir. Firmamız İstanbul içi geçerli olan ve tamamen ücretsiz bir şekilde verilen ekspertiz desteği sayesinde müşterilerini fiyat noktasın da bilgilendirmektedir. Ayrıca tüm hizmetler makul rakamlar ile verilmektedir. Bostancı evden eve nakliyat müşterilerine özel yüzde 10’lara varan indirimler gerçekleştirmektedir. Parça eşyalar içinde herhangi bir işçilik maliyeti talep edilmemektedir.

BOSTANCI EVDEN EVE NAKLİYAT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara