Kadıköy ev taşıma hizmeti almak isteyen bireyler, nakliyat firması seçiminde sorun yaşamaktadır Yüksek maliyetler ve yanlış yapılan uygulamalar nedeniyle sektöre olan güven her geçen gün azaltmaktadır. Ancak Kadıköy evden eve nakliyat firması, alanında uzman personelleri ve gelişmiş tecrübesi sayesinde tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Talep edilen adreslere gönderilen ekspertizler, tüm eşyaları dikkatli bir şekilde inceleyerek müşteriye net fiyat bilgisi vermektedir. Firma, kesinlikle komisyonculuk üzerinden iş almamaktadır Kadıköy ev taşıma süresi maksimum 1 gündür. Bu süre içerisinde tüm işlemler eksiksiz bir şekilde tamamlanmakla birlikte herhangi bir gecikme yaşanmamaktadır. Ayrıca firma ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir.

 

Kadıköy Ev Taşıma Fiyatları

 

Kadıköy ev taşıma fiyatları, eşyaların sayısına, tonajına ve dairenin büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin 1+1 bir dairenin taşıma maliyeti sadece 1000 Türk Lirasıdır. Bu fiyat içerisinde paketleme, montaj gibi işçiliklerde yer almaktadır. Kadıköy nakliye firması, müşterilerine özel indirimlerde gerçekleştirmektedir. 2+! Daireler ise sadece 1200 Türk Lirasından başlayan fiyatlar ile taşınmaktadır. Tüm eşyalar kaliteli ambalajlar ile paketlenmekte ve en küçük bir maddi kaybın yaşanması engellenmektedir. Kadıköy ev nakliye hizmetlerinde kullanılan kamyon veya kamyonetler teknolojik imkanlar ile üretilmiştir. Dolasıyla sevkiyatlar hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır.

 

Kadıköy Ev Nakliye Hizmeti Nasıl Verilir?

 

Kadıköy evden eve nakliyat personelleri, öncellikle sökülmesi planlanan eşyaları belirlemektedir. Daha sonra bu eşyalar en ufak parçalarına varıncaya kadar sökülmektedir. Firma, tüm parçaları, mobilyaları, halı ve koltuk takımlarını en az 3 ket olacak bir şekilde paketlemektedir. Paketlenen eşyalar fiziksel özelliklerine uygun olacak bir şekilde araçlara yüklenmektedir. Kadıköy ev taşıma personelleri, yüksek katlı binalar için ise asansör sistemleri temin etmektedir. Örneğin yüklü olan araç yeni binaya gelene kadar asansör sistemleri kurulmuş bir şekilde bekletilmektedir. Daireler çıkarılan eşyalar alanında uzman olan marangoz ustaları tarafından monte edilmektedir. Montaj noktasında da en ufak bir maddi kayıp yaşanmamaktadır.

 

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

 

Kadıköy evden eve nakliyat firmalarının birçoğu sadece komisyonculuk üzerinden iş almakta veya iş vermektedir. Firmamız için böyle bir durum söz konusu değildir. Zira komisyoncular yüzünden nakliyat fiyatları büyük oranda artmakla beraber müşterilerde mağduriyet yaratmaktadır. Sizde kalite Kadıköy ev taşıma hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçebilir ve anlık olarak araç talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca firmamız şehirlerarası taşımacılık noktasında da her türlü desteği eksiksiz bir şekilde sağlamaktadır.  

 

 

KADIKÖY EV TAŞIMA  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara